На постоянную работу требуются:

-Диспетчер виробництва

Підприємству (машинобудування) потрібен диспетчер на виробництво: здійснює контроль за виконанням календарного плану і змінно-добових завдань; веде аналіз, складання заявок до відділу постачання, облік і зберігання первинної документації (дефектні відомості, заявки). Користувач ПК.

-Тракторист

Тракторист (трактор МЭ-16) з виконанням робіт екскаваторника на екскаваторі ЮМЗ.

-Фахівець із закупівель

Забезпечує підприємство згідно узгодженого плану закупівель ТМЦ. Укладає договори з постачальниками. Проводить закупівлю ТМЦ через Електронно -торгівельний майданчик (ЕТМ) ДК «Укроборонпром» згідно Порядку та Положення щодо здійснення закупівельної діяльності на ДП «ХЗСМ». Забезпечує контроль за придбанням ТМЦ у відповідності до діючого законодавства. Забезпечує доставку матеріальних ресурсів від постачальників і продавців до складів підприємства відповідно з передбаченими в договорах умовами і термінами. Підготовляє претензії до постачальників при порушенні ними договірних зобов’язань, контролює складання розрахунків по цих претензіях з постачальниками зміни умов укладених договорів. Веде облік, що містить оперативну інформацію, необхідну для визначення потреб у матеріально-технічних ресурсах. Щомісячно проводить звіряння залишків ТМЦ на складі по товарним групам з наданням пропозицій начальнику відділу постачання подальшому їх поповненню.

-Бухгалтер

Веде облік основних і допоміжних матеріалів, запасних частин на складах, здійснює контроль за правильністю розрахунків за ТМЦ з постачальниками, складає оборотні відомості за матеріалами, запасними частинами. Ведення бухгалтерського обліку в 1С..

-Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування

Виконання ремонтно-сантехнічних робіт на підприємстві.

Наша адреса

Україна, 61045, м.Харків, вул. Дербентська, 109

Контакти

Відділ кадрів - Багрова Світлана Миколаївна
Тел. +38 057-341-00-71